Několik dobrých zpráv!

Zdravíme všechny příznivce a přátele CARMEN!
Blíží se letní Výčapy, jak jsme již dříve avizovali, po roce 23. července 2022 se sejdeme opět v přírodním amfiteátru „Na kopci“.
Už tento čtvrtek 19. května začíná předprodej na TicketLIVE, od pondělí 23. května pak v tradičních kamenných předprodejích, o kterých Vás budeme ještě v týdnu informovat.
Dobrou zprávou v dnešní době nezřízeného zdražování a to i v hudební oblasti určitě bude, že cenu vstupenek se nám podařilo díky našim partnerům udržet téměř na loňské ceně a do konce června si ji budete moci ve všech předprodejích pořídit, věříme, že za příjemných 290 Kč.
A tu asi nejpříjemnější zprávu si necháme na tuto středu v podvečer, kdy Vám představíme našeho, tentokráte opravdu speciálního hosta! Trochu napovíme, bude to jedna z nejúspěšnějších českých hudebních skupin, s asi nejvýraznější
image své doby! A samozřejmě také s největšími hity, které bouraly všechny hitparády. Věříme, že budete mile překvapeni a letošní Výčapy tak dostanou i díky našim hudebním přátelům výjimečnou atmosféru.
Díky za sdílení našich zpráv vašim známým, sledujte nás zde a na Facebooku!
Moc se na Vás těší CARMEN „V létě roku 2022“