PF 2023

Milí přátelé Carmen, je to jen několik dnů, co jsme u svařáku vzpomínali na kapelní Vánoce před léty, které byly pro naši partu, ale i pro mnohé z vás podobné. 23., den před Štědrým dnem jsme pravidelně hrávali a 25. pak bývala tradice vánoční zábavy, jedné z největších akcí v roce. Nebylo mnoho času na relax, ale Štědrý den byl jednim z našich mála posvátných, volných dnů.

Už je to strašná spousta let, co jsme se po zábavě, kterou jsme tenkrát hráli 23. prosince v Náměšti vraceli kapelním busem v dopoledních hodinách domů a u Studence v lesíku organizoval Kissi zajištění vánočních stromků pro naše rodiny. Pak ještě většině z nás dovezl domů kapry 🙂 A tak i v nejbouřlivějších časech toho desetiletého mejdanu Carmen jsme na Štědrý den stihli dojet domů a trávili čas s nejbližšími.

A v tom je to kouzlo a nedotknutelné poselství dnešního dne! Být s nejbližšími. Přejeme Vám a všem okolo vás, abyste dnešní den, večer, ale nejenom dnes mohli být s těmi, kteří jsou pro vás těmi nepostradatelnými. Protože v tom je pravé kouzlo vánoc. Pro rockery i pro většinu z nás.

Vaše Carmen